Откриване на клуб „Пътешествия по Еразъм“

Университетски дневник бр.19 (2017)

На 28 март 2017 г. от 16.20 ч. в Център за книгата, книжарница – корпус 1, ще бъде открит клуб „Пътешествия по Еразъм“. Събитието е посветено на 30-годишния юбилей на най-успешната програма на ЕС и 17-годишнината от включването на Нов български университет в нея. Първата тема „Финландия – необятна и непозната“ ще представи Виляна Мутафова, която учи един Еразъм семестър в Университета в Хелзинки през академичната 2013/2014 г. Виляна Мутафова е завършила бакалавърска програма „Политически науки на английски език“ и в момента продължава своето обучение в магистърска програма „Мениджмънт за организационно съвършенство“. Тя е председател на доброволческата студентска организация „Erasmus Student Network“ в НБУ.